O firmie Produkty Aktualności Kontakt

Produkty

I. Rocbinda

1. Anti Skid System

2. Decorative System

3. Tree Pit System

1.1. O produkcie
1.2. Opakowanie
1.3. Przechowywanie
1.4. Właściwości
1.5. Nanoszenie
1.6. Schemat
1.7. Rodzaje kruszyw
1.8. Galeria
1.9. Certyfikat

II. Bitumiczne

1. Naprawa Spękań

2. Kleje do Szwów

3. Kleje do Odblasków

Rocbinda "Tree Pit System" to system oparty na żywicy poliuretanowej i drobnym kruszywie dekoracyjnym, który w doskonały sposób znajduje swoje zastosowanie m.in. w wypełnieniu pustej powierzchni w chodnikach wokół drzew.

Rocbinda "Tree Pit System" jest bardzo łatwy i szybki w instalacji, a także w utrzymaniu. W pełni przepuszcza wodę oraz powietrze. System ten w swojej funkcjonalności stanowi atrakcyjną i niezwykle nowoczesną alternatywę dla obecnie stosowanych żeliwnych krat, zwiększając walory estetyczne i znacznie obniżając koszty eksploatacji. System ten jest również niezwykle przyjazny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, gdyż zwiększa powierzchnię użytkową i w przeciwieństwie do krat uniemożliwia zablokowanie się kół.

Rocbinda "Tree Pit System" bardzo dobrze dopasowuje się do każdego rodzaju kształtu, a ponadto pozwala na łatwe zamontowanie dodatkowych akcesoriów w postaci oświetlenia, czy też systemu nawadniającego.

tarviar, rocbinda, drogownictwo, masa bitummiczna, masy bitumiczne, asfalt, masy asfaltowe, masy zalewowe, ruch drogowy, bezpieczeństwo ruchu drogowego, przejście dla pieszych, przejścia dla pieszych, bezpieczne przejście dla pieszych, bezpieczna droga, bezpieczna droga do szkoły, bezpieczeństwo na drodze, system dekoracyjny, systemy dekoracyjne, wypełnienie pod drzewami, ścieżka rowerowa, ścieżki rowerowe, parking, parkingi, znaki poziome, producent mas bitumicznych, kostka brukowa, chodnik, progi zwalniające, droga hamowania, wypadki drogowe, budowa dróg, kraty żeliwne, misy drzewne, parking samochodowy, Jobling Purser, BRD, kładka dla pieszych, nawierzchnia wodoprzepuszczalna, nawierzchnie wodoprzepuszczalne, powierzchnia wodoprzepuszczalna, powierzchnie wodoprzepuszczalne, nawierzchnia przepuszczająca wodę, nawierzchnie przepuszczające wodę, naprawa spękań, klej do szwów, kleje do szwów, modyfikowany polimerami klej asfaltowy, klej do odblasków, kleje do odblasków, żywica do odblasków, żywice do odblasków, naprawa szczelin i pęknięć, masa zalewowa, emulsja asfaltowa, emulsje asfaltowe, asfaltowa masa zalewowa, asfaltowe masy zalewowe, antypoślizgowa asfaltowa masa zalewowa, masa zalewowa do wypełniania szczelin, masa zalewowa do naprawy pęknięć i szczelin, kationowa emulsja asfaltowa, na zimno, na gorąco, drenaż