O firmie Produkty Aktualności Kontakt

O firmie

Przedsiębiorstwo Jobling Purser zostało założone w 1865 roku na terenie Wielkiej Brytanii - jako producent wyrobów działający w gałęzi "drogownictwa". Firma od pięciu pokoleń prowadzona jest przez tą samą rodzinę, której udało się stworzyć bardzo dobrze prosperujące przedsiębiorstwo o globalnym zasięgu.

Od samego początku istnienia JP budowało zaufanie wśród kupujących, a zdobywane w trakcie doświadczenie i dobra znajomość rynku pozwoliła na realizację kolejnych inwestycji. Dynamiczny rozwój i nieustannie rosnący udział w rynku powodował, że wyroby JP były sprzedawane już nie tylko na terenie Wielkiej Brytanii, ale także na terenie Europy Zachodniej, Australii, czy też Ameryki Południowej.

Dodatkowo rodzinne relacje są niewątpliwie atutem firmy, które pozwoliły JP na osiągnięcie tak wielkiego sukcesu na szeroką skalę. Pozwoliło to między innymi na indywidualne traktowanie i kompleksowe zaspokajanie potrzeb Klientów, zagwarantowanie doskonałej obsługi, świadczenie usług posprzedażowych, nieustanne podnoszenie jakości wyrobów poprzez bezpośredni nadzór nad produkcją, zapewnienie pracownikom dobrych warunków pracy i godziwych zarobków, a także realizowanie długoterminowych inwestycji poprzez R&D.

W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa i ekspansją na nowe rynki zagraniczne, firmie Jobling Purser bardzo miło jest zakomunikować o poszerzeniu działalności o rynek Europy centralnej, jakim jest Polska.

Jobling Purser pragnie podzielić się sukcesem, dlatego też będzie zaszczycone mogąc zaprosić Państwa do rozpoczęcia współpracy z wyłącznym przedstawicielstwem wyrobów Jobling Purser zlokalizowanym na terenie woj. wielkopolskiego - firmą "TARVIAR". Wyrażamy przez to głęboką nadzieję na kontynuowanie zarówno osobistych, jak i korporacyjnych osiągnięć oraz dalszego rozwoju przez wiele następnych lat.

Witamy w rodzinie "TARVIAR"

tarviar, rocbinda, drogownictwo, masa bitummiczna, masy bitumiczne, asfalt, masy asfaltowe, masy zalewowe, ruch drogowy, bezpieczeństwo ruchu drogowego, przejście dla pieszych, przejścia dla pieszych, bezpieczne przejście dla pieszych, bezpieczna droga, bezpieczna droga do szkoły, bezpieczeństwo na drodze, system dekoracyjny, systemy dekoracyjne, wypełnienie pod drzewami, ścieżka rowerowa, ścieżki rowerowe, parking, parkingi, znaki poziome, producent mas bitumicznych, kostka brukowa, chodnik, progi zwalniające, droga hamowania, wypadki drogowe, budowa dróg, kraty żeliwne, misy drzewne, parking samochodowy, Jobling Purser, BRD, kładka dla pieszych, nawierzchnia wodoprzepuszczalna, nawierzchnie wodoprzepuszczalne, powierzchnia wodoprzepuszczalna, powierzchnie wodoprzepuszczalne, nawierzchnia przepuszczająca wodę, nawierzchnie przepuszczające wodę, naprawa spękań, klej do szwów, kleje do szwów, modyfikowany polimerami klej asfaltowy, klej do odblasków, kleje do odblasków, żywica do odblasków, żywice do odblasków, naprawa szczelin i pęknięć, masa zalewowa, emulsja asfaltowa, emulsje asfaltowe, asfaltowa masa zalewowa, asfaltowe masy zalewowe, antypoślizgowa asfaltowa masa zalewowa, masa zalewowa do wypełniania szczelin, masa zalewowa do naprawy pęknięć i szczelin, kationowa emulsja asfaltowa, na zimno, na gorąco, drenaż