O firmie Produkty Aktualności Kontakt

Aktualności

02.11.2016


Nawierzchnia ROCBINDA ponownie w Olsztynie

Pod koniec października na terenie miasta Olsztyna – firma PUP Euroasfalt Sp. z o.o. zainstalowała drogową nawierzchnię antypoślizgową ROCBINDA® naszej firmy, aż w dwóch miejscach (ul. Kapitańska oraz ul. Saperska). System ROCBINDA® zwiększył w ten sposób bezpieczeństwo najmniej chronionych uczestników ruchu drogowego, stając się ponownie nieodłącznym elementem przejścia typu „Zebra Premium” firmy Euroasfalt. Warto również zaznaczyć, że Olsztyn stał się pierwszym miastem, na terenie którego znajdują się łącznie już trzy takie instalacje.

12.10.2016


Nawierzchnia antypoślizgowa ROCBINDA Glow Roc

Świecąca ścieżka rowerowa? Świecący deptak, chodnik? To możliwe :) Już wkrótce oferta TARVIAR zostanie poszerzona o nawierzchnię antypoślizgową ROCBINDA Glow Roc, która będzie dostępna również na polskim rynku. Efet fluorescencji nie ma wpływu na pozostałe właściwości nawierzchni. Rocbinda Glow Roc, to nadal nawierzchnia antypoślizgowa wzbogacona o efekt wizualny. System doskonale sprawdzi się w miejscach nieoświetlonych. Idealne rozwiązanie dla ścieżek rowerowych, deptaków, skwerów lub wszelkiego rodzaju miejsc, które chcemy wyróżnić i nadać im wyjątkowość.

11.10.2016


ROCBINDA Drogowa Nawierzchnia Antypoślizgowa w Warszawie

Decyzją Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie na ul. Kondratowicza zainstalowane zostało aktywne przejście dla pieszych, którego jednym z najważniejszych elementów zwiększających bezpieczeństwo jest Drogowy System Antypoślizgowy ROCBINDA w postaci pasów dojazdowych do przejścia.

16.08.2016


Progi zwalniające na Zakopiance "Patelni" w Chabówce

W związku z licznymi wypadkami ze skutkiem śmiertelnym do jakich doszło w ciągu ostatnich kilku lat na Zakopiance w rejonie Chabówki - GDDKiA w celu poprawy bezpieczeństwa podjęła decyzję o zamontowaniu systemu ROCBINDA w formie progów zwalniających w kilkunastu najbardziej niebezpiecznych miejscach właśnie na tej drodze.

30.10.2015


Nowe aktywne przejście dla pieszych na ul. Głównej w Radomiu

Nowa jeszcze lepsza jakość wybudowanego pod koniec października aktywnego przejścia dla pieszych, które zostało zamontowane na ul. Głównej w Radomiu. Specjalne czujniki ruchu, wmontowane w jezdnię diody LED (ŚNIEŻKA 4 MAX) oraz po obu stronach przejścia oryginalna i sprawdzona - nawierzchnia antypoślizgowa ROCBINDA.

04.12.2014


Inteligentne przejście dla pieszych na ul. Dworcowej w Olsztynie

Specjalnie dla Was kilka pierwszych zdjęć z oddanego już do użytku "aktywnego przejścia dla pieszych", które zostało zainstalowane w Olsztynie na ul. Dworcowej.

29.10.2014


Bezpieczne przejście dla pieszych - Olsztyn, ul. Dworcowa

Już wkrótce zaprezentujemy Wam kolejne bezpieczne przejście dla pieszych. Tym razem drogowa nawierzchnia antypoślizgowa w połączeniu z detektorami ruchu oraz punktowymi elementami odblaskowymi znalazła zastosowanie na ul. Dworcowej w Olsztynie.

05.05.2014


Pierwsze "Aktywne przejście dla pieszych" w Ełku - Już jest

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z zainstalowanego już i oddanego do ruchu - pierwszego "aktywnego przejścia dla pieszych", które zostało zamontowane przy ul. Sikorskiego w Ełku. Miejsce to ma szczególne znaczenie dla mieszkańców miasta, gdyż zlokalizowane jest przy stadionie miejskim oraz Gimnazjum, do którego uczęszcza bardzo duża liczba młodzieży. Jesteśmy przekonani, że nowy system przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych.

16.04.2014


Aktywne przejście dla pieszych - ekperyment w mieście Ełk

Pod koniec kwietnia na ul. Sikorskiego (przy stadionie miejskim w pobliżu Gimnazjum nr 4) w Ełku zostanie zamontowane pierwsze "aktywne przejście dla pieszych". Projekt ten obejmować będzie zamontowanie specjalnych detektorów ruchu, które uruchamiać będą lampę w znaku drogowym oraz specjalne punktowe oświetlenie wmontowane w jezdnię. Po obu stronach zebry zainstalowane zostaną również pasy dojazdowe skracające drogę hamowania - na bazie naszego systemu Rocbinda "Anti Skid Sysytem".

08.11.2013


Rocbinda "Anti Skid System" - przejście dla pieszych w Izbicy k/Zamościa

Wspólnie z firmą EUROASFALT Sp. z o.o. na drodze krajowej nr 17 w Izbicy k/Zamościa zamontowane pasy dojazdowe do przejścia dla pieszych - opartych o specjalny system Rocbinda "Anti Skid System", skracającego drogę hamowania do 30% i tym samym wpływającego na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego.

25.06.2012


Konferencja - SITK "Bezpieczny Ruch Drogowy"

Miło nam poinformować, że przedsiębiorstwo TARVIAR w dniu 20 czerwca br. wzięło udział w konferencji pt. "Bezpieczny Ruch Drogowy", zorganizowanej przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji (SITK) pod honorowym patronatem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad. W trakcie konferencji TARVIAR wygłosił prelekcję na temat produktu Rocbinda "Anti Skid System", jako nowoczesnego rozwiązania poprawiającego bezpieczeństwo na drodze.

14.05.2012


Targi Autostrada-Polska 2012

Miło nam poinformować, że przedsiębiorstwo TARVIAR w dniach 8-11 maja br. wzięło udział w XVIII Międzynarodowych Targach Autostrada-Polska 2012. W trakcie wystawy zaprezentowaliśmy pełną ofertę produktową, która obejmuje:

1. Produkty Rocbinda

 • Anti Skid System / System antypoślizgowy
 • Decorative System / System dekoracyjny
 • Tree Pit System / System obudowy mis drzewnych

2. Produkty bitumiczne

 • Masa zalewowa do naprawy pęknięć i szczelin – na zimno
 • Masa zalewowa do naprawy pęknięć i szczelin – na gorąco
 • Modyfikowana polimerami emulsja asfaltowa nakładana na zimno
 • Kationowa emulsja asfaltowa nakładana na zimno
 • Asfaltowa masa zalewowa do wypełniania szczelin
 • Antypoślizgowa asfaltowa masa zalewowa do wypełniania szczelin i pęknięć
 • Emulsja asfaltowa do uszczelniania i odświeżania powierzchni asfaltowych
 • Modyfikowany polimerami klej asfaltowy do przytwierdzania elementów odblaskowych
 • Emulsja do uszczelniania i impregnacji drewna

Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, a oferta produktowa spotkała się z dużą aprobatą wśród odwiedzających. Wszystkim tym, którzy okazali nam swoje zaufanie bardzo dziękujemy. Specjalne podziękowania kierujemy do Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu z centrali firmy w Wielkiej Brytanii - Pana David’a Jobling Purser, który był obecny na stoisku TARVIAR podczas trwania targów.

29.01.2012


Targi Autostrada-Polska 2012

Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas XVIII Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego Autostrada-Polska 2012, które odbędą się w dniach 8-11 maja br., ul. Zakładowa 1, Pawilon G, stoisko nr 68.

10.01.2012


Potwierdzenie współpracy z Jobling Purser Ltd

tarviar, rocbinda, drogownictwo, masa bitummiczna, masy bitumiczne, asfalt, masy asfaltowe, masy zalewowe, ruch drogowy, bezpieczeństwo ruchu drogowego, przejście dla pieszych, przejścia dla pieszych, bezpieczne przejście dla pieszych, bezpieczna droga, bezpieczna droga do szkoły, bezpieczeństwo na drodze, system dekoracyjny, systemy dekoracyjne, wypełnienie pod drzewami, ścieżka rowerowa, ścieżki rowerowe, parking, parkingi, znaki poziome, producent mas bitumicznych, kostka brukowa, chodnik, progi zwalniające, droga hamowania, wypadki drogowe, budowa dróg, kraty żeliwne, misy drzewne, parking samochodowy, Jobling Purser, BRD, kładka dla pieszych, nawierzchnia wodoprzepuszczalna, nawierzchnie wodoprzepuszczalne, powierzchnia wodoprzepuszczalna, powierzchnie wodoprzepuszczalne, nawierzchnia przepuszczająca wodę, nawierzchnie przepuszczające wodę, naprawa spękań, klej do szwów, kleje do szwów, modyfikowany polimerami klej asfaltowy, klej do odblasków, kleje do odblasków, żywica do odblasków, żywice do odblasków, naprawa szczelin i pęknięć, masa zalewowa, emulsja asfaltowa, emulsje asfaltowe, asfaltowa masa zalewowa, asfaltowe masy zalewowe, antypoślizgowa asfaltowa masa zalewowa, masa zalewowa do wypełniania szczelin, masa zalewowa do naprawy pęknięć i szczelin, kationowa emulsja asfaltowa, na zimno, na gorąco, drenaż